Меню Содержимое
Главная arrow Смотри и слушай arrow Купи картину – врятуй життя людині!
Купи картину – врятуй життя людині! Печать E-mail
26.03.2013 г.
listovka zelena xvila 1-page-001.jpg Благодійний проект «Мистецтво проти раку». Вони – молоді і талановиті. Наймолодшому з них – 7, найстаршому – 35. Вони – художники, графіки, скульптори. І своїми творами прагнуть допомогти людям, які потрапили у біду.

1 квітня 2013 року о 17.00 в галереї  «Митець», вул. Велика Васильківська, 12відбудеться відкриття благодійної виставки-конкурсу «Зелена хвиля». 40 молодих і зовсім юних художників представлять свої найкращі роботи. Кожен з цих творів можна буде придбати і у такий спосіб допомогти людині, хворій на рак. Кошти, виручені з продажу, підуть на придбання ліків для хворих на лімфоми – злоякісне захворювання крові.
Організатори: Молодіжне об'єднання Київської організації Національної Спілки художників України, Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури та  Всеукраїнська Громадська Організація «Асоціація допомоги інвалідам та пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями»
Контактна особа: Юрчишина Валентина Іванівна, 044 229 16 28, 067 489 52 87


 listovka zelena xvila 1-page-002.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Если при отправке сообщения появляется ошибка "Пожалуйста, введите код изображенный на картинке" но вы его уже ввели, нажмите "Обновить код на картинке" и введите его заново.

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:


Защитный код
Обновить код на картинке

« Пред.   След. »